Unistop

Park maszynowy

Samochody

Dysponujemy 5 samochodami, dzięki którym sprawnie obsługujemy naszych klientów.

Urządzenie do malowania

Pozwala na szybkie i precyzyjne malowanie oznakowania poziomego.

Ploter druku folii

Pozwala na profesjonalny wydruk i precyzyjne wycinanie dowolnych kształtów z folii.

 


Unistop to firma oznakowania drogowego z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy sprzedaż i wynajem znaków drogowych, projektowanie i organizację ruchu w oparcie o aktualne przepisu, urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także wykonanie oznakowania poziomego dróg. Wszystkie zlecenia wykonujemy starannie, dobieramy rozwiązania optymalne dla naszego klienta. Jest to możliwe dzięki temu, że posiadamy do wyłącznej dyspozycji pojazdy, urządzenia i maszyny, które umożliwiają nam sprawną pracę.

Nasz park maszynowy składa się z pięciu doskonale wyposażonych samochodów, plotera druku folii oraz urządzeń do malowania oznakowania poziomego. Nasi pracownicy zapewniają również montaż znaków drogowych pionowych, a dzięki wykwalifikowanym architektom jesteśmy jedną z najlepszych na Śląsku firm oznakowania drogowego.

Choć prowadzimy sprzedaż znaków drogowych, to umożliwiamy również ich dzierżawę, dzięki czemu firmy zgłaszają się do nas z prośbą o wykonanie montażu i demontażu elementów oznakowania tymczasowego. Dlatego zapoznaj się z ofertą producenta i wypożyczalni znaków drogowych oraz skontaktuj się z nami, a my przedstawimy najlepsze rozwiązania.