O Nas

Od lat, pracujemy w drogownictwie budując zespół z najlepszych w tej branży. Pełne zaufanie do pracowników do podstawa dzięki której klienci wracają do nas z kolejnymi realizacjami. Twoje bezpieczeństwo i jest naszym priorytetem.

Zobacz nasz zespół przy pracy

Największą siłą firmy UNISTOP jest nasz doświadczony zespół, a także wypracowany przez lata system obsługi zamówienia i klienta, który cechują:

Elastyczność

rozumiemy wyzwania sfery budżetowej, branży budowlanej dlatego dopasowujemy niezbędne rozwiązania do indywidualnych potrzeb i ograniczeń

Terminowość

znamy znaczenie potrzeby „na wczoraj” i jesteśmy w stanie przygotować alternatywne rozwiązania w sytuacjach awaryjnych

Zasięg

nasi klienci bez względu na obszar, w którym prowadzą roboty, zawsze czują, jakbyśmy byli blisko

Solidność

dbamy o stany magazynowe, nadzorujemy rozchody, dlatego, kiedy podchodzimy do realizacji nie mamy braków

Komfort

naszych klientów we współpracy ma dla nas najwyższy priorytet, dlatego dbamy o to, by po stronie obowiązków zamawiającego pozostawało wyłącznie wykonanie telefonu do naszego biura – resztą zajmie się nasz zespół

Partnerskie podejście

nasz zespół troszczy się o to, aby wszelkie roboty drogowe były przeprowadzane jak najmniej dotkliwe dla kierowców. A, kiedy sytuacja tego wymaga, korzystają z autorskiego systemu rozładowania stresu wśród użytkowników ruchu.

Produkcja znaków drogowych – tylko z Unistop

Jesteśmy firmą, której głównym zadaniem jest produkcja znaków drogowych. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Oferujemy znaki drogowe pionowe, które są zgodne z rygorystycznymi przepisami. Nasze produkty spełniają normy i są odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Wybierając oznakowanie pionowe od Unistop stawia się na wysoką jakość.

Produkujemy znaki drogowe: nakazu, zakazu, ostrzegawcze, informacyjne, kolejowe, kierunku i miejscowości, uzupełniające, dodatkowe oraz tabliczki do znaków drogowych. Nasze produkty można zakupić lub wynająć.

Unistop – producent znaków drogowych na zamówienie

Oferując znaki drogowe, producent musi wiedzieć, jak ogromną rolę odgrywają one w ruchu drogowym. Jesteśmy tego świadomi – sami zasiadamy w fotelu kierowcy. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze znaki drogowe były widoczne, trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia.

Jesteśmy producentem znaków drogowych, dla którego nie ma trudnych zleceń. Wykonujemy znaki drogowe na zamówienie. Odpowiadamy na potrzeby każdego klienta, dopasowując nasze sprawdzone rozwiązania do jego indywidualnych wytycznych. Jesteśmy elastyczni w działaniu, dzięki czemu oferujemy oznakowanie dróg na każdą okoliczność.

Znaki drogowe – producent na miarę XXI wieku

Jesteśmy producentem znaków drogowych, który działa na rynku od wielu lat. Przez cały ten czas pracujemy nad tym, by nie zawieść zaufania, jakim obdarzyli nas nasi klienci. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym, dlatego oferujemy produkty wysokiej jakości, zgodne z normami, wykonane z certyfikowanych materiałów. Co więcej, Unistop zapewnia serwis znaków drogowych. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Bierzemy odpowiedzialność za swoją pracę, oferując opiekę porealizacyjną.

Nie tylko produkcja znaków drogowych

Produkcja znaków drogowych to nie jedyne nasze zajęcie. Proponujemy również wynajem znaków. W naszej ofercie znajdziesz też urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Tworzymy również projekty organizacji ruchu drogowego, zarówno tymczasowego, jak i docelowego. Pomagamy zdobyć niezbędne dokumenty od właściwych organów administracyjnych. Aby w sposób kompleksowy zrealizować projekt organizacji ruchu, oferujemy również wykonanie oznakowania poziomego z użyciem materiałów najwyższej jakości.