Realizacje Sektor Publiczny

Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu zajmuje się całorocznym utrzymaniem dróg na terenie miasta Sosnowca. To kolejny podmiot, któremu dostarczmy znaki drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

“Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu, w drodze postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, miał okazję współpracować z Firmą UNISTOP w zakresie dostaw (sprzedaży wraz z transportem) konstrukcji wsporczych do znaków drogowych pionowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego – barier drogowych energochłonnych.

W roku 2014 zrealizowano dostawy za  łączną kwotę:

  • 95 780,11 zł brutto – konstrukcje wsporcze
  • 95 435,70 zł brutto – bariery drogowe energochłonne

Realizacja zamówień przebiegała terminowo, a wykonane dostawy spełniały nasze oczekiwania pod względem jakości. Firma UNISTOP dokładała wszelkich starań aby sprostać naszym wymaganiom, a oferowane ceny były konkurencyjne w stosunku do innych wykonawców. Mamy przyjemność wyrazić pełne zadowolenie ze współpracy z Firmą UNISTOP oraz polecić ją jako solidnego, rzetelnego i profesjonalnego Wykonawcę.”

PTHU INTERPROMEX Sp. z o.o. zajmuje się całorocznym utrzymaniem dróg dla Urzędu Miejskiego w Będzinie. Z przyjemnością dostarczamy tej firmie znaki drogowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu. Cieszymy się, ze jesteśmy bezpośrednio zaangażowani w podnoszenie bezpieczeństwa mieszkańców Będzina.

“Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowo – Usługowe „INTERPROMEX” Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie przy ul. Paryskiej 11, potwierdza fakt dobrej współpracy z Firmą UNISTOP Aneta Rymer – Gromska z siedzibą w Czeladzi przy ul. Lwowskiej 1.

Firma UNISTOP realizowała na rzecz PTHU INTERPROMEX Sp. z o.o. w 2014 r. dostawy znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu.
Wartość zrealizowanych dostaw to kwota 44 975,07 złotych brutto.

PTHU INTERPROMEX Sp. z o.o. rekomenduje Firmę UNISTOP jako solidną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań związanych z dostawą znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu.”