Praca

  • Pracownik Drogowy
  • Stanowisko 2
  • Stanowisko 3

Pracownik drogowy

Opis stanowiska

– Montaż oznakowania drogowego
– Obsługa elektronarzędzi oraz podstawowych narzędzi ręcznych
– Praca na terenie Śląska
– Praca na wysokości do 3m i powyżej 3m

Wymagania

– Prawo jazdy kat. B
– Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
– Umiejętność obsługi elektronarzędzi
– Odpowiedzialność za powierzony sprzęt
– Samodzielność , zaangażowanie , dyspozycyjność

Oferujemy

– Zatrudnienie na umowę o pracę
– Niezbędne narzędzia pracy
– Odzież ochronna
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Premie uznaniowe
– Praca w zgranym zespole
– Ciekawą i urozmaiconą pracę

Nasza firma stale się rozwija i już niedługo stworzymy kolejne miejsca w naszym zespole 🙂

Firma Unistop istnieje na rynku od 2003 roku , mamy bogate doświadczenie w branży drogowej. Dzięki podnoszeniu bezpieczeństwa na drogach współpracujemy z najbardziej wymagającymi w tej dziedzinie firmami w całej Polsce. Zajmujemy się docelowymi i tymczasowymi organizacjami ruchu a także kompleksowym utrzymaniem infrastruktury drogowej.