Unistop

Praca

Firma Unistop istnieje na rynku od 2003 roku , mamy bogate doświadczenie w branży drogowej. Dzięki podnoszeniu bezpieczeństwa na drogach współpracujemy z najbardziej wymagającymi w tej dziedzinie firmami w całej Polsce. Zajmujemy się docelowymi i tymczasowymi organizacjami ruchu a także kompleksowym utrzymaniem infrastruktury drogowej.

Pracownik drogowy

Opis stanowiska:

– Montaż oznakowania drogowego
– Obsługa elektronarzędzi oraz podstawowych narzędzi ręcznych
– Praca na terenie Śląska
– Praca na wysokości do 3m i powyżej 3m

Wymagania:

– Prawo jazdy kat. B
– Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
– Umiejętność obsługi elektronarzędzi
– Odpowiedzialność za powierzony sprzęt
– Samodzielność , zaangażowanie , dyspozycyjność

Oferujemy:

– Zatrudnienie na umowę o pracę
– Niezbędne narzędzia pracy
– Odzież ochronna
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Premie uznaniowe
– Praca w zgranym zespole
– Ciekawą i urozmaiconą pracę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres

oferta

Znaki drogowe i wynajem znaków

Dowiedz się więcej

Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego

PROJEKTOWANIE organizacji ruchu

ORGANIZACJA RUCHU

Oznakowanie poziome

Doświadczeniu producenci znaków drogowych to gwarancja terminowości, skuteczności i wysokiej jakości. Korzystając z usług firm oznakowania drogowego może mieć pewność, że prace zostaną wykonane precyzyjnie, na czas, z wykorzystaniem najnowszych technologii zwiększających wydajność robót. Zatrudniamy doświadczonych architektów, pracowników, którzy dołożą wszelkich starań, aby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.

Ponadto nasz zakład oznakowania drogowego zajmuje się nie tylko montażem znaków drogowych, ale także ich sprzedażą oraz projektowaniem i organizacją ruchu. Oprócz sprzedaży znaków drogowych oferujemy także ich wynajem, co jest opłacalnym rozwiązaniem dla firm budowlanych.

Dzięki swojej wiedzy pomożemy dobrać najbardziej optymalne rozwiązania. Wyjaśnimy, kiedy potrzebne będzie oznakowanie poziome grubowarstwowe, a kiedy oznakowanie poziome cienkowarstwowe. Można się do nas zwrócić, gdy potrzebne będą urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, możemy zapewnić ich montaż. Sprawdź naszą ofertę, by przekonać się, czym zajmuje się profesjonalny producent znaków.