Znak drogowy stop

Lista producentów znaków drogowych ze Śląska

Nie da się ukryć, że znaki drogowe są niezbędne do bezpiecznego poruszania się po drogach, szczególnie podczas remontów lub tymczasowej zmiany ruchu. Warto jednak pamiętać, że aby produkty te były użyteczne, muszą zostać przetransportowane na miejsce możliwie najszybciej. Aby zaoszczędzić na czasie, warto więc skorzystać z oferty lokalnych producentów znaków drogowych, których listę dla Śląska prezentujemy poniżej.

  1. Producent znaków drogowych z Czeladzi Unistop
  2. Firma Akcydens Bild z Katowic
  3. Wykonywanie znaków drogowych przez Fenix SR
  4. Producent znaków drogowych z Pyrzowic DROG-MOL

1. Producent znaków drogowych z Czeladzi Unistop

Jako Unistop zajmujemy się przede wszystkim produkcją znaków drogowych, ale prowadzimy także ich wypożyczalnie. Nasza siedziba znajduje się w Czeladzi przy ulicy Lwowskiej 1, zaraz obok szkoły podstawowej nr 5. Znajdziesz u nas znaki drogowe każdego rodzaju, od ostrzegawczych przydatnych podczas robót drogowych, aż po znaki kolejowe czy kierunkowe. Wiemy jak istotne jest zachowanie płynności ruchu, szczególnie podczas remontów, ponieważ nasi specjaliści zajmują się również planowaniem i optymalizacją tras. Decydując się na nasze produkty, będziesz mógł skorzystać ze znaków z proszkowo malowanych znaków z blachy stalowej ocynkowanej lub aluminiowej.

Warto wspomnieć, że w trosce o trwałość naszych produktów, znaki wykonywane są z blachy grubości minimum 1,25 mm oraz 1,5 mm w przypadku blachy stalowej. Dodatkowo rogi znaków zaginane są aż dwukrotnie, co wzmacnia całą konstrukcję. Nie można także zapominać o tym, że nasze znaki drogowe na sprzedaż oraz na wynajem pokryte są z przodu folią typu 1, 2 lub 3 dla zapewnienia jak najlepszej widoczności.

2. Firma Akcydens Bild z Katowic

Siedziba firmy Akcydens Bild znajduje się w Katowicach przy ulicy Żwirki i Wigury 12, niedaleko Kościoła św. Kazimierza Królewicza. Firma ta wykonuje przede wszystkim znaki drogowe, tablice informacyjne, zapory drogowe oraz tablice pod znaki drogowe. Warto jednak wspomnieć o tym, że producent znaków Akcydens Bild posiada w swojej ofercie także blokady i słupki wygrodzeniowe, pachołki i progi, lustra drogowe. Wykonują oni także tablice reklamowe, szyldy i tabliczki informacyjne na trzonku.

3. Wykonywanie znaków drogowych przez Fenix SR

Producent znaków drogowych Fenix SR swoją główną siedzibę posiada w Warszawie, ale ma również jeden oddział na terenie Śląska, konkretnie w Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej 98, blisko miejskiego przedszkola nr 13. Oprócz sprzedaży i wynajmowania znaków drogowych oraz projektowania organizacji ruchu firma ta zajmuje się również profesjonalnym zabezpieczeniem robót drogowych.

4. Producent znaków drogowych z Pyrzowic DROG-MOL

Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej DROG-MOL to producent znaków drogowych z siedzibą w Pyrzowicach przy ulicy Wolności 84 zaraz przy lotnisku. Mogą się oni pochwalić między innymi certyfikatem ISO 9001: 2009, wydanym przez Dekra Certification. Oferta DROG-MOL obejmuje znaki i urządzenia bezpieczeństwa ruchu różnego rodzaju, w tym najpopularniejsze znaki ostrzegawcze, zakazu i nakazu. Warto wspomnieć, że producent ten prowadzi również wynajem znaków drogowych oraz zajmuje się montażem wszelkich urządzeń bezpieczeństwa ruchu.

Szukając więc producentów znaków drogowych ze Śląska, warto pochylić się nad ofertą firmy Unistop z Czeladzi, Akcydens Bild z Katowic, Fenix SR z oddziałem w Bytomiu oraz DROG-MOL z Pyrzowic.