Unistop współpracuje z pionierami polskiego drogownictwa

IMG_5488Dobra relacja z partnerami to klucz do najwyższej jakości usług, dlatego jednym z fundamentów firmy Unistop jest budowanie trwałych, biznesowych więzi. Tak jak ze spółką Erplast – jednym z największych producentów i dostawców oznakowania w Polsce.

Przez ponad 30 lat działalności bydgoska firma była współautorem ogromnego rozwoju, jaki przeżył sektor infrastruktury drogowej w Polsce. W działaniach spółki Erplast postęp widać także dziś. – Nieustannie stawiamy na nowoczesność i innowacje. Dynamicznie rozwijamy produkcję podświetlanych i aktywnych znaków drogowych w technologii LED. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do oferty znaki drogowe i tablice wykonane z paneli w budowie warstwowej – wyjaśnia Krzysztof Rymer, prezes firmy Erplast.

PIONIERZY NA POLSKICH DROGACH

Podkłady warstwowe znaków to jedno z najnowszych rozwiązań w branży drogowej. Ich specyficzna konstrukcja zapewnia wysoką sztywność przy dwukrotnym obniżeniu wagi tablicy. Dzięki temu skraca się czas ich montażu, a znaki wykonane w tej technologii wyróżniają się wysoką estetyką, odpornością na korozję, a także właściwościami antyroszeniowymi, przez co pozostają czytelne nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Po raz pierwszy pojawiły się na polskich drogach w 2013 roku, gdy Erplast zamontował tego typu tablice na autostradzie A1.

Produkcja takich elementów nie byłaby możliwa, gdyby nie rozbudowany park maszynowy. W zakładzie w Bydgoszczy, gdzie pracuje na co dzień około 100 osób, inżynierowie i monterzy mają do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt, który pozwala na produkcję w tempie 28 metrów kwadratowych znaków na godzinę. Erplast korzysta wyłącznie z certyfikowanych komponentów, posiadając wszystkie potrzebne deklaracje użytkowe na wykorzystywane materiały.

GŁOŚNE REALIZACJE, NAJLEPSI PARTNERZY

Bydgoska spółka wykonuje zlecenia na terenie całego kraju, a także za granicą. Tylko w zeszłym roku zrealizowała prace na takich budowach jak A1 Stryków-Tuszyn, S7 Janki i S2 Obwodnica Warszawy, modernizacja węzła Słubice na A2 czy tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku.

IMG_5475

– Cieszymy się, że od lat możemy liczyć na zaufanie wiodącej firmy w branży infrastruktury drogowej. Fachowcy Erplast działają na rynku ponad ćwierć wieku, dlatego ich doświadczenie i wsparcie jest bezcenne – podkreśla Aneta Rymer, właściciel Unistop.

Erplast w liczbach:

• 28 m. kw. znaków na godz.
• 30 lat doświadczenia,
• najnowocześniejszy park maszynowy
• załoga licząca ok. 100 osób.