Znaki przyszłości, czyli dlaczego warto zostać monterem znaków

Monter znaków swoje obowiązki wykonuje czy słońce czy deszcz, o różnych porach dnia i nocy. I nigdy nie wie na pewno, co go czeka. Ale to nie ma znaczenia, jeśli szef zapłaci za to ekstra, a w zespole jest świetna atmosfera. Oto pięć mocnych argumentów, dlaczego warto dołączyć do drużyny UNISTOP.

1. W naszym zespole jest team spirit.

Na rynku działamy od ponad 12 lat. W tym czasie rozwinęliśmy się, zdobyliśmy cenne doświadczenie. Jedno się jednak nie zmieniło: od pierwszego dnia w naszym biurze rządzi rodzinna atmosfera. I to dosłownie – nie wyobrażamy sobie, by na święta ktoś zapomniał o zrobieniu swojego stroika! Od szefa do montera znaków, wszyscy są równie ważni i szanowani. Większość pracowników jest z nami od początku, a to najlepsze świadectwo, że jest im tu dobrze.

2. Ciężka praca – wiemy, z czym to się je

Zdajemy sobie sprawę, że monter znaków nie ma lekko, dlatego swoich pracowników traktujemy zgodnie z zasadą, że ich potrzeby są najważniejsze. Także te dotyczące spraw poza pracą – możesz na nas liczyć, niezależnie od tego czy musisz iść do dentysty czy potrzebujesz pomocy prawnika.

3. U nas możesz się rozwijać

Zaczynasz od montera znaków, ale wkrótce możesz być brygadzistą zespołu. Nie ważne czy dopiero skończyłeś technikum czy jesteś młodym emerytem – przed nikim nie zamykamy ścieżki rozwoju. Jeśli wykażesz się ambicją i kompetencjami, na pewno to docenimy.

4. Na rynku wyróżnia nas jakość

Przez kilkanaście lat funkcjonowania zapracowaliśmy na silną pozycję na rynku. Co nas wyróżnia? Wysoka jakość, doświadczenie i skrupulatność. Zawsze doprowadzamy sprawy do końca. Nie schodzimy z placu boju (czytaj: remontowanej drogi), dopóki nie wyrobimy 100% normy. Czasami wiąże się to z dokańczaniem prac konkurencji. Ale dzięki temu cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Nasz zespół to znakomici fachowcy, a praca z nimi to szansa na zdobycie cennego doświadczenia.

5. Lubimy wyjazdy integracyjne

Relacje w firmie nie kończą się na pracy. Wyrywamy się systematycznie co jakiś czas z codzienności i wyruszamy wspólnie, wraz z rodzinami na weekend. A potem zrelaksowani i naładowani wracamy do pracy – nawet jeśli podczas zabawy ktoś postrzeli kierownika (więcej w Dzienniku Heńka).

KOGO SZUKAMY

Osób z wykształceniem średnim – najlepiej technicznym, bo niezbędna jest elementarna wiedza i umiejętność czytania projektów. Do zakresu obowiązków montera zalicza się ustawianie znaków, sygnalizatorów i malowanie znaków poziomych.

Czego wymagamy? Dokładności, odpowiedzialności i elastyczności. Nasi klienci cenią sobie, że mogą korzystać z serwisu przez 24 godziny, dlatego stały harmonogram pracy dla nas nie istnieje. Szukamy ludzi, którzy chcieliby się związać z nami na dłużej. Jesteśmy gotowi, by w Ciebie zainwestować i sprawić, by praca dla UNISTOP była czymś więcej niż tylko kolejnym punktem w życiorysie.