Znak drogowy stop na tle bloków

Wypożyczalnie znaków drogowych w Polsce. Gdzie wypożyczyć znak drogowy?

Bezpieczeństwo na drodze jest niezwykle ważne, w szczególności, kiedy w danym miejscu odbywa się remont drogi lub nastąpił wypadek komunikacyjny. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przedstawić listę ogólnopolskich wypożyczalni znaków drogowych z podziałem na konkretne regiony.

Wypożyczalnie znaków drogowych z Katowic i okolic

Na pierwszy ogień idzie województwo śląskie, poniżej przedstawiamy firmy, które zajmują się ruchem drogowym oraz zabezpieczaniem placów budowy.

Erigo

Firma Erigo zajmuje się montowaniem rusztowań, ale oferują także wynajem znaków drogowych, rusztowań i szalunków. W siedzibie firmy znajduje się sklep BHP, w którym można zakupić obuwie robocze, kaski ochronne i inne przedmioty, które mogą przydać się na placu budowy. Ponadto prowadzą także działalność budowlaną i oferują usługi w zakresie prac wykończeniowych.

Unistop producent znaków drogowych z Katowic

Unistop to producent oznaczeń drogowych, którego produkty spełniają wszelkie normy prawne w zakresie prawa drogowego. Produkujemy znaki drogowe:

  • ostrzegawcze,
  • zakazu,
  • nakazu,
  • informacyjne,
  • kierunki i miejscowości,
  • uzupełniające.

Artykuły bezpieczeństwa drogowego może zakupić każdy, oferujemy także tymczasowy wynajem znaków drogowych, zajmujemy się także organizowaniem ruchu drogowego i dostarczaniem urządzeń bezpieczeństwa na drodze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy przygotować nietypowe rozwiązania w nawet ekstremalnych warunkach.

Fenixsr Bytom

To firma, która zajmuje się oznakowaniem poziomym i pionowym dróg. Firma ma siedzibę w Bytomiu i początkowo ich działalność obejmowała jedynie obszar całego śląska. Aktualnie realizują także zlecenia dla klientów z całej Polski. Zajmują się sprzedażą oznaczeń drogowych i urządzeń do bezpieczeństwa ruchu drogowego. Fenixsr oferuje wynajem szyldów drogowych, ale także sygnalizacji świetlnej i barierek chodnikowych.

Wypożyczalnie znaków drogowych Kraków

Najwięcej firm, które oferują wynajem znaków drogowych, znajduje się w okolicach Krakowa, oto niektóre z nich.

Dromar, specjaliści od organizacji ruchu drogowego

Dromar to firma, która działa od 1994 roku. Początkowo ich działalność opierała się wyłącznie na projektowaniu ruchu pieszego i kołowego na drogach. Obecnie zakres ich działalności znacznie się poszerzył. Klientom oferują także montaż oznaczeń pionowych, poziomych, budowę progów zwalniający, ale także wypożyczenie znaków drogowych i barierek.

Centrum Techniki Drogowej INBUD Kraków

Inbud w branży drogowej istnieje od ponad 30 lat, zajmują się produkcją i dystrybucją urządzeń ruchu drogowego. Ponadto oferują także wypożyczanie znaków drogowych w Krakowie wraz z montażem i demontażem we wskazanym przez klienta terminie. Na czas wynajmowania pobierana jest kaucja, a ostateczny koszt jest zależny od ilości wypożyczonych produktów bezpieczeństwa ruchu drogowego i czasu.

Stradal

Krakowska Firma STRADAL specjalizuje się w zabezpieczaniu miejsc robót, malowaniu poziomym i pionowym (cienkowarstwowym i grubowarstwowym) oraz w oznakowaniu drogowym. Oferują także wynajem konkretnych znaków drogowych i tymczasowej wahadłowej sygnalizacji świetlnej.

TM-VIA Kraków

To kolejna firma z okolic Krakowa, TM-VIA z siedzibą w Iwanowicach często pracowała przy różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych, np. byli odpowiedzialni za tymczasową organizację ruchu podczas festiwalu. Oferują oni wypożyczanie znaków drogowych, tablic informacyjnych czy barierek zabezpieczających.

GrupaBRAVO

Firma istnieje od 2007 roku i zakres ich usług jest dość szeroki, ponieważ zajmują się nie tylko projektowaniem ruchu drogowego, tymczasową organizacją ruchu czy dostarczaniem urządzeń bezpieczeństwa (progi zwalniające, lustra, blokady parkingowe), ale także usuwaniem oznakowania poziomego pod wysokim ciśnieniem.

Wypożyczalnia znaków drogowych w Warszawie Drog-Znak

Okazuje się, że firm, które działają w branży drogowej, nie ma w stolicy zbyt wiele. Drog-Znak to warszawska firma działa od 1988 roku i zajmuje się produkcją znaków drogowych i blokad parkingowych. Klientom oferują sprzedaż i montaż oznakowania pionowego. Mają także cały dział poświęcony klientom prywatnym, gdzie oferują sprzedaż tabliczek z numerem domów, stojaki rowerowe czy ozdobne słupki. Zajmują się także wynajmowaniem elementów bezpieczeństwa ruchu oraz znaków drogowych, jednak trzeba się kontaktować w celu sprawdzenia dostępności konkretnego produktu.

Wypożyczalnia znaków drogowych we Wrocławiu Zod-mark

To firma, która działa od 1995 roku i świadczy ona kompleksowe usługi dla drogownictwa, w tym:

  • Inżynieria ruchu,
  • oznakowanie pionowe/poziome,
  • tablice reklamacyjne,
  • blokady parkingowe i odboje.

Nie są to jedyne działania, które Zod-mark może wykonać, ponieważ oferują także malowanie dróg i wynajem znaków drogowych do tymczasowej organizacji ruchów, jest ona potrzebna przy remontach bądź wypadkach samochodowych.